Kontakt oss

Runar Bergstrøm ansatt i Empus AS

RUNAR BERGSTRØM

Daglig leder

  948 65 095
  runar@empus.no

Tom Erik Horn

Konstituert avdelingsleder Avd. VTA

  948 64 430
  tom-erik@empus.no

Anne Rostad Krømcke

Administrasjons koordinator

   94 00 91 57

  anne@empus.no

Lene C. Engen ansatt i Empus AS

Lene C. Engen

Koordinator Avd. Lærekandidater

  940 09 157
  lene@empus.no

Runo Rekstad

Kjøkkensjef

  940 15 195
  runo@empus.no

Hege E. Larsen

Gruppeleder Arbeidssenter

  940 15 194
  hege@empus.no

Empus AS

Kirkesanger Pedersens vei 3,
3070 Sande i Vestfold

   940 05 466
  post@empus.no

Ma. - Fr. 08:00 - 15:30

Lø. - Sø. Stengt

Org nr: 993 735 817


NB !!

Vi ønsker å få tilbakemeldinger på våre tjenester og produkter. Dette gjelder både for deg som mottar et arbeidstilbud hos oss, og deg som har kjøpt et av våre produkter eller tjenester. 


Vi ønsker å få høre om det som er bra, og det som eventuelt ikke er bra. Målet med dette er å være i en kontinuerlig forbedring som bedrift.